PaliPali realizuje projekty dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej.

O nas

PaliPali to nie tylko startup rozwijający aplikację, to zespół ludzi, który wierzy, że czasu nie da się kupić a doby wydłużyć. 

Naszym celem jest stworzenie i rozwinięcie aplikacji dającej możliwość natychmiastowego przewozu wszystkiego, co w danej chwili jest potrzebne, bez względu na wielkość, odległość i rodzaj przesyłki.

W 1. kwartale 2022 roku projekt „Aplikacja mobilna i platforma PALIPALI gdy trzeba szybko szybko” pozyskał dofinansowanie w ramach programu 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej. 

Otrzymane środki pozwolą nam m.in. na rozwój algorytmów wersji MVP, rozwój wersji Mobile i Web oraz na wprowadzenie produktu w 4. kwartale 2023 roku.

Kariera

Wierzymy, że firmę tworzą ludzie, dlatego poszukujemy osób, które tak my nie boją się wyzwań i chcą razem z nami uczestniczyć w rozwoju aplikacji. Chcesz stać się częścią PaliPali? Dołącz do nas!
Poszukujemy:

  • programistów
  • testerów aplikacji
  • przedstawiciela handlowego
  • specjalisty ds. obsługi klienta

Inwestorzy

Jesteśmy startup’em, który żeby osiągnąć założone cele musi się rozwijać.

Podoba Ci się nasza aplikacja? Tak jak my widzisz jej potencjał, możliwości i szansę na coś wielkiego? Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat aplikacji, modelu biznesowego, analiz finansowych i tego, co możemy Ci zaproponować skontaktuj się z nami.

Kontakt